Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
 • Біологія. (практична психологія)
 • Біологія. Хімія.
 • Хімія. (інформатика)
 • Хімія. Біологія.
 • Біологія. Хімія.
 • Біологія. Практична психологія.
 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія. (інформатика)
 • Біологія.
 • Географія.
 • Хімія.
 • Біологія. (хімія)
 • Географія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


«Свято наближається!»
Опубліковано: 7 Декабрь 2018, 12:14

(Українська) 4 грудня на природничо-географічному факультеті відбувся новорічний майстер клас по виготовленню святкових прикрас. Даний захід був організований 42 групою факультету.

Детальніше

«З Днем збройних сил України!!!»
Опубліковано: 6 Декабрь 2018, 10:39

(Українська)

Детальніше

«Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору»
Опубліковано: 5 Декабрь 2018, 11:51

(Українська) 22 листопада 2018 року у Конгрес-холі Grand Holl у місті Києві (вул. Житомирська, 33), відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору», у роботі якої взяли участь фахівці з України, Білорусі, Польщі, Росії, Італії, Чехії, США, Словаччини, Німеччини.

Детальніше

«Тренінг до ЗНО «Відкрий для себе світ хімії»»
Опубліковано: 4 Декабрь 2018, 9:29

(Українська) Хімія серед фундаментальних природничих наук займає центральне місце. Саме хімія допомагає зрозуміти навколишній світ забезпечити стійкий розвиток людства. «Ніхто краще за хіміка не розуміє, як влаштований світ», – сказав Нобелівський лауреат з хімії Лайнус Полінг.

Детальніше

«ПОСТУП ВПЕРЕД»
Опубліковано: 3 Декабрь 2018, 11:48

(Українська) 21 листопада на базі Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «АГРООСВІТА» відбулося засідання Науково-методичних комісій сектору вищої освіти Міністерства освіти і науки України.

Детальніше

«Квест «Лондонське метро/underground»»
Опубліковано: 30 Ноябрь 2018, 15:48

(Українська) 29 листопада 2018 року студенти-географи 2-го курсу природничо-географічного факультету взяли участь у квесті «Лондонське метро/underground». Уявіть собі, що вони змагалися із майбутніми докторами філософії! Цей захід проходив в рамках роботи університету в проекті «Інтернаціоналізація університету в умовах автономії вузу та соціально-політичної нестабільності в Україні» за програмою Британської Ради в Україні та Інституту вищої освіти НАПН України «Розвиток лідерського потенціалу університетів України».

Детальніше

«Партнерські відносини «вчитель-учень» як запорука успішного освітнього процесу з географії»
Опубліковано: 30 Ноябрь 2018, 11:52

(Українська) 27 листопада 2018 року на базі Уманського державного педагогічного університету природничо-географічного факультету відбувся науково-методичний семінар кафедри географії та методики її навчання та вчителів географії міста Умані Черкаської області на тему: «Партнерські відносини «вчитель-учень» як запорука успішного освітнього процесу з географії».

Детальніше

«Співпраця з Інститутом географії НАН України»
Опубліковано: 28 Ноябрь 2018, 15:11

(Українська) У рамках співпраці з кафедри географії та методики її навчання з Інститутом географії НАН України відбулася урочиста презентація монографії С. П. Дорошкевича «Природа Середнього Побужжя у плейстоцені за даними вивчення викопних ґрунтів».

Детальніше

«Участь науковців факультету в екологічному форумі»
Опубліковано: 26 Ноябрь 2018, 8:57

(Українська) Науковці кафедри хімії, екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини — професор Світлана Совгіра та старший викладач Наталія Душечкіна – взяли участь у Всеукраїнському екологічному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».

Детальніше

«Навчання магістрів спеціальності «Хімія» в Польщі»
Опубліковано: 26 Ноябрь 2018, 8:48

(Українська) Користуючись перевагами академічної мобільності, студенти природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини спеціальності: 014.06 Середня освіта. Хімія: Бабкова Марія, Китрар Владислава, Китрар Руслана

Детальніше

«День гідності та свободи!»
Опубліковано: 26 Ноябрь 2018, 8:16

(Українська) 21 листопада 2018 року делегація представників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяла участь у заходах з нагоди Дня гідності та свободи. Вшанувати загиблих героїв «Небесної сотні» прийшли прості громадяни, родичі загиблих та безпосередні учасники тих подій.

Детальніше

«З днем Студента, дорогі підкорювачі вершин науки!»
Опубліковано: 20 Ноябрь 2018, 10:25

(Українська) 15 листопада на Природничо-географічному факультеті відзначили День студента! Студенти – це велика та дружня родина, любов до якої тільки міцнішає з роками.
Студентським самоврядуванням були проведені заходи до свята. Студенти охоче прийняли участь в запальному флешмобі. Танцювали та веселились.

Детальніше

Наверх