Екскурсія до Уманського краєзнавчого музею

Опубліковано: 29.04.2013, 8:37

Минулого тижня у рамках роботи гуртка «Сучасні зміни ландшафтів Центрального Лісостепу» під керівництвом викладачів кафедри географії та методики її навчання А.О. Максютова та Ю.О. Бабія відбулася екскурсія до Уманського краєзнавчого музею. Крім студентів природничо-географічного факультету були залучені їх колеги – майбутні вчителі історії та географії.

Екскурсанти з своїми досвідченими наставниками-краєзнавцями

Метою екскурсії було ознайомлення з фізико-географічною характеристикою Уманського району та особливостями геологічної будови його території, специфікою природного й історичного розвитку ландшафтів. Студенти мали можливість ознайомитись з орнітофауною Уманщини району, з’ясувати взаємозв’язок між ґрунтово-рослинним покривом і тваринним світом, між геологічною будовою та тектонікою території дослідження.

Про особливості фауни Уманщини розповідає
викладач кафедри географії та методики її навчання Ю.О. Бабій

У ході екскурсії студенти дізналися багато нового, цікавого та корисного з географії Уманщини та Черкаської області зокрема, що дасть можливість у майбутньому їм стати гарними педагогами – майстрами своєї справи.

Студенти та викладачі були сповнені емоціями від вдало проведеної екскурсії