Заняття гуртка « Палеогеографи» в урочищі Сурчане

Опубліковано: 20.09.2016, 15:02

16 вересня відбулось виїзне заняття гуртка «Палеогеографи», в урочищі Сурчане (Білогрудівський ліс) під керівництвом викладача Герасименко О.В.
Студенти 22 групи природничо-географічного факультету проводили аналіз геологічних основ стратиграфічного розчленування докембрію, описали склад, генезис, геоструктурне положення гранітних порід, визначили антропогенний вплив на урочище, розчистили забруднене джерело.

O
Студенти 22 групи: Середа Ольга,Кравченко Анастасія,Лапчевська Юлія, Даш Мирослава, Джумаєва Фіруза, Кадирова Огулбег, Григоренко Діонісій, Агаджанов Бабаджан, Якубов Агаюсуп, Коханівський Роман, які займаються в гуртку « Палеогеографи», під час виїзного заняття 16 вересня 2016року,урочище Сурчане.

O
Джумаєва Фіруза, Кадирова Огулбег досліджують властивості граніту.

O
Студенти розчищають забруднене джерело в урочищі Сурчане.