Секрети життя

Опубліковано: 21.09.2016, 15:09

В Уманській загальноосвітній школі № 9 у 2016-2017 навчальному році на профільному рівні вивчається курс «Біологія». Учні поглиблено вивчають особливості функціонування живої природи. Проблеми сутності поняття життя розглядали під час вивчення теми «Біологічні системи, їх характеристика».

З особливостями функціонування біологічних об’єктів  на організмовому рівні знайомили учнів викладачі кафедри біології та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини Небикова Т.А. та Скакун В.О.

фото1 фото2

Скакун В.О. розкрила секрети взаємодії Buddleja davidii Franche із навколишнім середовищем. Учні визначили ознаки живого, що притаманні рослині, узагальнили і систематизували отримані знання і встановили, що вид Buddleja davidii Franche є біологічною системою.

фото3