Святкова хода!

Опубліковано: 03.10.2016, 11:14

У першу суботу жовтня уманчани традиційно відзначали День працівників освіти та День міста. Кілька тисяч уманчан, представників трудових колективів підприємств і установ, вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, загальноосвітніх шкіл міста взяли участь у святковій ході.
DSC_4037
DSC_4055
Цьогоріч урочиста хода ознаменувалася великою кількістю національної символіки. Студенти та викладачі природничо-географічного факультету виокремлювалися із загалу піснями та речівками.
DSC_4223
DSC_4385
Традиційно у центральному парку було організовано виставку наукових досягнень викладачів та студентів нашого університету, представлена експозиція природничо-географічного факультету була яскравою і змістовною.
DSC_4574
Загалом, цьогорічне святкування Дня працівників освіти було пронизане надзвичайним духом патріотизму, відданості своїй державі та професії!