Спільне засідання науковців Умані та Полтави

Опубліковано: 07.06.2013, 10:25

6 червня на базі кафедри хімії, екології та методики їх навчання відбулося спільне засідання науковців природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини та Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка на тему «Хімія та екологія: сучасна наукова і освітня проблематика». У засіданні взяли учать провідні науковці нашого факультету, співробітники кафедри хімії та методики викладання хімії ПНПУ ім. В.Г. Короленка та вчителі загальноосвітніх шкіл м. Полтави.

Активна робота учасників семінару

У ході засідання були розглянуті такі питання:

– «Формування дослідницьких умінь майбутнього учителя хімії засобами проектної технології навчання» (д.п.н., проф. кафедри хімії та методики викладання хімії Шиян Н.І.)
– «Формування рейтингової оцінки студента» (к.х.н., доцент кафедри хімії та методики викладання хімії Самусенко Ю.В.)
– «Формування дослідницьких умінь майбутнього учителя хімії у процесі фахової підготовки» (к.п.н., доцент кафедри хімії та методики викладання хімії Стрижак С.В.)
– «Підготовка майбутнього вчителя хімії до реалізації профільного навчання» (к.б.н., доцент кафедри хімії та методики викладання хімії Гаркович О.Л.)
– «Формування екологічної культури майбутнього вчителя хімії у процесі фахової підготовки» (к.х.н., доцент кафедри хімії та методики викладання хімії Джурка Г.Ф.)
– «Підготовка майбутнього учителя хімії до проведення шкільного хімічного експерименту напівмікрометодом» (ст. викладач кафедри хімії та методики викладання хімії Куленко О.А.)
– «Адаптація першокурсників до умов навчання у вищій школі» (к.х.н., доцент кафедри хімії та методики викладання хімії Шинкаренко В.І.)
– «Підготовка майбутнього вчителя хімії до формування функціональних знань старшокласників» (к.х.н., доцент кафедри хімії та методики викладання хімії Магда В.І)

Активна робота учасників семінару

– «Дослідницька складова у сучасних підручниках із хімії» (к.п.н., доцент кафедри методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Острограського Буйдіна О.О.)
– «Диференціація навчання хімії учнів основної школи» (заслужений учитель України, учитель-методист Полтавської гімназії № 32, методист міського методичного кабінету Севастьян Л.О.)
– «Роль хімічного експерименту у шкільній хімічній освіті» (учитель ЗОШ № 10 Рева Н.І.)
– «Використання опорних схем і конспектів на уроках хімії» (учитель ПСШ № 29 Кривошеїна Н.В.,
– «Організація робота з обдарованими дітьми» (учитель НВК №16 Бур’ян В.І.)
– «Розвиток мотивації школярів при вивченні хімії в 7 класі» (учитель ПСШ № 29 Глушко Т.О.)
– «Специфіка проведення навчально-польових практик з екології із інноваційними формами роботи» (д.п.н., проф., зав. кафедри хімії, екології та методики їх навчання Совгіра С.В.)
– «Визначення професійної готовності майбутніх учителів хімії з позиції компетентнісного підходу» (к.х.н., доц. кафедри хімії, екології та методики їх навчання Валюк В.Ф.)
– «Природні сорбенти та їх реальне використання в процесах очистки питних і стічних вод (к.х.н., доц. кафедри хімії, екології та методики їх навчання Цимбалюк В.В.)

Активна робота учасників семінару

– «Рентгенографічне дослідження локальної атомної структури подвійних та потрійних розплавів алюмінію з 3d-металами» (к.х.н., доц. кафедри хімії, екології та методики їх навчання Галушко С.М.)
– «Основні проблеми викладання хімії у загальноосвітній школі» (к.п.н., доц. кафедри хімії, екології та методики їх навчання Горбатюк Н.М.)
– «Розробка екологічних стежин на територіях з різним ступенем трансформації» (к.б.н., доц. кафедри хімії, екології та методики їх навчання Гончаренко Г.Є.)
– «Проведення паспортизації малих річок» (к.б.н., доц. кафедри хімії, екології та методики їх навчання Гнатюк Н.О.)
– «Екологічні проблеми ґрунтового покриву Черкаської області» (викл. кафедри хімії, екології та методики їх навчання Подзерей Р.В.)

Окрім наукових диспутів гості мали змогу оглянути матеріально-технічну базу УДПУ імені Павла Тичини та здійснити екскурсію до дендрологічного парку «Софіївка».

Екскурсія до софіївки

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО СПІВПРАЦІ,
СПОДІВАЄМОСЯ НА НОВІ,
ЦІКАВІ ТА ПЛІДНІ ЗУСТРІЧІ!!!