Студенти та викладачі природничо-географічного факультету проти насильства

Опубліковано: 30.11.2016, 9:35

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», що ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства в 1991 році і сьогодні підтримується міжнародною спільнотою.
Цьогоріч студенти та викладачі природничо-географічного факультету також долучилися до акції. Захід розпочала студдекан факультету Сидоренко Наталія.
1
На факультет завітали представники Цивільного корпусу АЗОВ: Владислав Ткаченко та Дерейчук Олег, які розповіли студентам про діяльність корпусу, познайомили з військовою зброєю та провели тренінг з елементами самооборони, дали цінні поради, як захистити себе в різних життєвих ситуаціях.
2
3
Студенти мали можливість приміряти військову амуніцію та випробувати на собі прийоми самооборони.
4
5
Природничо-географічний факультет дякує цивільному корпусу АЗОВ за участь в акція «16 днів проти насильства», а студентам бажаємо цінувати життя та здоров`я, як своє так і чуже, адже більшої цінності у світі немає.

Довідка.
Офіційно акція «16 днів проти насильства» був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році. Україна приєдналася до акції «16 днів проти насильства» в 2001 році.