Фахова практика на південному березі Криму

Опубліковано: 13.06.2013, 13:04

3–10 червня студенти 2 курсу природничо-географічного факультету проходили комплексну практику із загальної екології, зоології та хіміко-технологічну практику. Під час практики студенти вивчали екологічний стан, різноманітність екосистем, функціонування біогеоценозів, рекреаційний вплив на біотичне та ландшафтне різноманіття Південного берегу Криму; також вивчалися біотопи безхребетних тварин, їх різноманіття та стан популяцій.

Майбутні хіміки досліджували технологічні процеси феро-нікелевого комбінату (м. Первомайськ), Південно-Української АЕС (м. Південноукраїнськ) та виноробної промисловості (смт. Малоріченське).

Організатори фахової практики вдячні профкому університету (голова профкому – Олександр Осадчий) за підтримку у її проведенні.

В’їзд на територію ПБК

Північно-Кримський канал

Нікітський ботанічний сад

Вершина Ялтинського заповідника (гора Ай-Петрі)