Вечорниці на Андрія

Опубліковано: 14.12.2016, 8:35

Народне свято Андріїв день відзначається 13 грудня. В цей день віряни православної церкви вшановують пам’ять святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. Це свято хоч і церковне, але водночас глибоко пов’язане з народними традиціями. Свято Святого Андрія завжди супроводжувалося народними віруваннями та обрядами.
В цей день студенти природничо-географічного факультету зібралися разом на вечорниці.
Керували на вечорницях дві чарівні свахи Сидоренко Наталія та Пєтух Вікторія.
bbGz9WYeuTc
Студенти мали можливість переглянути фільм про народні традиції, вірування, гадання на Андрія.
dYlY0swfkqY
Вечорниці продовжилися традиційними гаданнями. Дівчати за допомогою різноманітних гадань дізнавалися про свою долю. Хлопці намагалися кусати калиту, символ свята Андрія.
y1n99vZNg8k
H3pJTbGwaSg
На завершення вечорниць студенти смакували калиту та вареники, які приготували дівчата, хлопці – оцінювали майбутніх господинь.
h0SjJHja1zE