Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція

Опубліковано: 02.03.2017, 8:00

23 лютого на базі кафедри біології та методики її навчання природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція “Природничі науки в системі освіти” за відповідними напрямами роботи:
 новітні здобутки біологічної науки
 екологічні проблеми природокористування та охорони навколишнього середовища;
 тенденції розвитку хімічної освіти;
 методологічні аспекти викладання дисциплін природничого циклу в середній та вищій школі.
фото 1
Винесено на обговорення результати дослідження з питань розвитку природничих наук в сучасній cистемі освіти
фото2
Одержанні результати проведеної інтернет-конференції є наслідком плідної співпраці учасників конференції, серед яких були: члени професорсько-викладацького складу та студенти природничо-географічного факультету, науковці та студенти інших кафедр та факультетів університету, а також науковці Уманського національного університету садівництва та Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України.