Екскурсія до Буцького каньйону

Опубліковано: 25.09.2017, 7:59

Для студентів 12 групи з ініціативи доцента Олексія Ситника організовано екскурсію до Буцького каньйону, що на р. Гірський Тікич, який відносять до одного із природних чудес Черкащини. Мета походу ‒ пришвидшення адаптації студентів до навчального процесу, згуртування колективу та ознайомлення із унікальними пам’ятками природи Черкащини. Під час екскурсії студенти дізнались від учителя школи Федора Балагути про особливості виникнення каньйону, легенди та перекази, пов’язані з ним. Студенти також відвідали художню галерею С. Бартосика в с. Іваньки Маньківського району, де ознайомились із прекрасними, своєрідними експонатами живопису, скульптури та художніми виробами з металу. На закінчення екскурсії студенти вшанували пам’ять героїв Небесної сотні.