Блискуча перемога студентів природничо-географічного факультету!!!

Опубліковано: 03.10.2017, 12:03

У рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначатимемо 30 вересня, у читальному залі №1 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся захід, присвячений книзі — мудрому, розважливому, найвірнішому другу, що супроводжує нас протягом усього життя. Студенти двох факультетів зійшлися у поєдинку, сконцентрувавши всю свою увагу на процесі збирання літературних пазлів. Аби впоратися із завданнями у найкоротший термін, потрібні були неабияке терпіння, вправність та швидкість у діях. Упродовж чотирьох турів команди природничо-географічного факультету «Мандрівники» та факультету фізики, математики та інформатики «Кобзарі» боролися за перемогу, майстерно складаючи пазли та отримуючи бал за балом. Впоравшись із завданням, студенти змогли прочитати влучну цитати про книгу: «А книга – то сотні пазлів – непрочитаних, незвіданих, казкових, фантастичних». Переможцем стала команда природничо-географічного факультету, за що і була нагороджена дипломом. Але виграли всі студенти, бо гарно, весело, а також з користю провели час.