Науково-методичний семінар

Опубліковано: 21.11.2017, 11:41

20 листопада 2017 року на природничо-географічному факультеті відбувся науково-методичний семінар для професорсько-викладацького складу на тему: ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ» В ПРОФЕСІЙНУ ПІДГОТОВКУ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ

ПЛАН РОБОТИ СЕМІНАРУ:
1. Осучаснення завдань підготовки педагогічних кадрів в умовах реалізації Закону про освіту (Прийняття від 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017 ).
• Доповідач: Браславська Оксана Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, зав. кафедрою географії та методики її навчання.

2. Новели у підготовці докторів філософії (Phd) та докторів наук в умовах реформування вищої освіти.
• Доповідач: Кравцова Ірина Віталіївна, завідувач відділу аспірантури та докторантури, кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання.

Більшість питань семінару викликали наукову дискусію між викладачами факультету.