ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція

Опубліковано: 20.11.2017, 11:41

17 листопада 2017 року на природничо-географічному факультеті відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція: «Інтеграція фундаментальних та прикладних досліджень в географічній, екологічній та хімічній освіті». Ініціаторами конференції виступили викладачі кафедр географії та методики її навчання і хімії, екології та методик їх навчання. Серед співорганізаторів наукового заходу були Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Інститут педагогіки НАПН України, Інститут агроекології та природокористування НААН, Міжнародна асоціація екологів університетів.

Учасники конференції
Відкриття конференції. Вступне слово д.п.н., проф. Браславської Оксани Володимирівни та д.п.н., проф. Совгіри Світлани Василівни (завідуючі кафедрами).
Доповідь д.п.н., проф., зав. кафедри географії та методики її навчання
Браславської О.В.

У ході конференції були обговорені такі дискусійні питання: 1) Наукові засади географічної, екологічної та хімічної освіти у закладах вищої педагогічної освіти. 2) Досвід практичної екологічної, краєзнавчої діяльності та дослідної роботи з географії, хімії та екології у школі. 3) Інноваційні технології в географічній, хімічній освіті та екологічній діяльності.
За результатами конференції було опубліковано збірник матеріалів.