День пам`яті жертв голодомору

Опубліковано: 23.11.2017, 16:01

Голодомор 1932˗1933 років ‒ акт геноциду українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР, шляхом організації штучного масового голоду, що призвів до численних людських втрат у сільській місцевості на території Української СРС та Кубані, переважну більшість населення якої становили українці. Викликаний свідомими і спланованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу на чолі з І.В. Сталіним, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини селянства.

23 листопада 2017 року на природничо-географічному факультеті відбувся виховний захід, присвячений вшануванню пам`яті жертв голодомору.

Студдекан факультету Сидоренко Наталія підготувала розповідь про причини, передумови та наслідки голодомору 1932-33 років.

Студенти також мали змогу почути розповіді очевидців тих страшних подій, переглянути відеосюжет- хроніку 1932-1933 років.

На завершення всі присутні запалили свічки памяті та хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув у ті часи.