Всеукраїнський тиждень права

Опубліковано: 08.12.2017, 10:46

Всеукраїнський тиждень права на природничо-географічному факультеті проводиться з метою сприяння усвідомлення студентами того, що важливими умовами існування демократичного суспільства є правова освіченість громадян, повага до прав людини, толерантність, уміння знаходити компроміси, формуваннюя ставлення до загальнолюдських цінностей, розвитку в студентів правової і громадянської компетентностей.

Під час Тижня права на факультеті проведились відповідні заходи: 1) перегляд фільму «Конвенція про права людини»; 2) години спілкування, бесіди, конкурси на правову тематику; 3) соціологічне опитування на тему: «Молодь, про свої права»; 5) ознайомлення з юридичними документами (законами; кодексами; нормативно-правовими актами; юридичною літературою тощо); 6) тематичні бесіди «Закони й правоохоронні органи»; 7) інтерактивна гра «Юридичний футбол»; 8) тренінги: «Злочин можна попередити», «Молодь має знати свої права».

Також проводилась правоосвітня робота не тільки зі студентською молоддю, але й  батьками, педагогічними працівниками.

Організація та проведення на факультеті таких заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання тощо) сприяє розвитку правової культури серед студентської молоді.