Науково-методичний семінар кафери географії та методики її навчання

Опубліковано: 04.04.2018, 13:08

03 квітня 2018року на кафедрі географії та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини відбувся науково-методичний семінар на тему: «Випереджувальне навчання з географії як необхідна умова формування предметних компетентностей учнів закладів загальної середньої освіти», модератором якого виступила викладач Оксана Герасименко.

У ході семінару розглянуто питання «Предметна географічна компетентність особистості», доповідач: Оксана Браславська, доктор педагогічних наук, професор кафедри географії та методики її навчання.
З пізнавальною доповіддю на тему: «Випереджувальне навчання – необхідна умова формування предметних географічних компетентностей учнів закладів загальної середньої освіти» виступила Оксана Герасименко, викладач кафедри географії та методики її навчання.

Про впровадження елементів випереджувального навчання на уроках біології ознайомила Тетяна Небикова, старший викладач кафедри біології та методики її навчання.
Досвідом роботи з впровадження елементів випереджувального навчання на уроках географії поділилась Наталія Грицюк, учитель географії Соколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області.

Микола Пославський, студент IV курсу 2 групи природничо-географічного факультету, розповів про впровадження елементів випереджувального навчання під час державної педагогічної практики.