З днем Студента, дорогі підкорювачі вершин науки!

Опубліковано: 20.11.2018, 10:25

15 листопада на Природничо-географічному факультеті відзначили День студента! Студенти – це велика та дружня родина, любов до якої тільки міцнішає з роками.
Студентським самоврядуванням були проведені заходи до свята. Студенти охоче прийняли участь в запальному флешмобі. Танцювали та веселились.
Також протягом трьох неділь в соціальній мережі Instagram проходив фотоконкурс #майбутнєзанами. Наші студенти залюбки приймали учась в конкурсі. Переможець отримав приємний подарунок від студради фкультету!

Є в житті особливо чудовий і цікавий час – пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства. Нехай у Вашому житті всі дні будуть сонячними, наповнені радістю й успіхами. З Днем Студента!