Розвиток лідерського потенціалу студентської молоді

Опубліковано: 14.12.2018, 8:20

Великі лідери надихають нас. Вони є тими, хто wake up наші найкращі якості. Коли ми намагаємося пояснити, чому ці люди настільки ефективні, то починаємо говорити про стратегію роботи, кмітливість чи про велику ідею. Проте все це має значно давнішу першооснову: геніальне лідерство touches наші емоції. Неважливо, що намагаються зробити лідери: розробити стратегію або мобілізувати команду на трудове досягнення. Їхній успіх залежить від того, як вони все це виконають. Навіть, якщо все буде вибудовано бездоганно, але при цьому лідер не виконає своє головне завдання – не направить емоції людей у потрібне русло – у нього нічого не вийде.

08 грудня 2018 року у 210 аудиторії корпусу № 1 університету відбувся тренінг на тему: «Розвиток лідерського потенціалу» для студентів природничо-географічного, який проходив в рамках роботи університету в проекті «Інтернаціоналізація університету в умовах автономії вузу та соціально-політичної нестабільності в Україні» за програмою Британської Ради в Україні та Інституту вищої освіти НАПН України «Розвиток лідерського потенціалу університетів України». Тренінг провели: кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання, координатор міжнародного співробітництва університету Сушкевич Ольга Валентинівна; кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання, завідувач відділом аспірантури та докторантури Кравцова Ірина Віталіївна та студентка Інституту економіки та бізнес-освіти Каплюченко Інга Олександрівна.

Учасники тренінгу осмислили поняття лідерства для себе, а також проаналізували стилі лідерства за Гоулманом. Це дало можливість критично підійти до постатей відомих лідерів сучасності та визначити оптимальний варіант керівника для українського суспільства сьогодення.

Дякуємо всім учасникам за роботу і приємну атмосферу! Бажаємо успіхів та творчих злетів!
Емоції – це барви нашого життя!