Наукова співпраця викладачів та вчителів освітніх закладів

Опубліковано: 04.02.2019, 12:58

1 лютого на базі науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» відбулася плідна зустріч вчителів Бузівської загальноосвітньої школи та науковців кафедри хімії, екології та методики їх навчання.

Під час зустрічі обговорювалися питання застосування наукових екологічних досліджень у Всеукраїнських проектах та Міжнародних конкурсах. У ході зустрічі науковцями лабораторії запропоновано методики та технології дослідження екологічних проблем навколишнього середовища, подаровано методичні розробки та рекомендації вивчення водних об’єктів, заповідних територій, озеленення території освітнього закладу тощо.
Заплановано спільні дослідження упродовж найближчого часу відповідно до погодних умов середовища.