Випуск магістрантів

Опубліковано: 05.02.2019, 10:22

1 лютого 2019 року на природничо-географічному факультеті відбулася урочиста церемонія випуску магістрів. Усміхнені, святково одягнені, разом із батьками, а дехто вже й з власною родиною, випускники прийшли отримувати омріяні дипломи.

Декан факультету, професор Валерій Павлович Миколайко, побажав не відступати перед перешкодами, сміливо домагатися поставлених цілей, не знати зневіри, завжди радіти життю, не забувати своїх друзів і викладачів. Легкої дороги, чистого неба і прекрасного майбутнього!
Вітаємо випускників з закінченням університету, бажаємо високих досягнень у професійній діяльності та успіхів у всіх життєвих починаннях!
Пишаємося нашими випускниками, і з впевненістю відпускаємо їх у цей великий світ!!!