Майстерня діда Панаса і Тараса

Опубліковано: 07.02.2019, 14:22

7 лютого 2019 року за ініціативи доцента кафедри географії та методики її навчання Андрія Максютова відбулася екскурсія із студентами 12 групи у державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань», де розпочала свою роботу студія гончарного мистецтва та народних ремесел. У студії гончарного мистецтва та народних ремесел студенти познайомилися із трьома майстрами. Виготовлення гончарних виробів демонстрував Микола Дихтярчук. Розпису готових виробів навчав Тарас Кожушко. А виготовленню ляльок-мотанок навчала Ольга Собкович.

Студентська молодь із захопленням вислухали цікаві оповідки діда Панаса, подивитись майстер-клас з гончарства, де сам дід Панас створив чудо з глини, та спробували самостійно виготовити глечик, кухоль, тарілку.
Завдяки заходу студенти-географи мали змогу долучитися до давніх українських традицій та народних ремесел.