Екскурсія до планетарію

Опубліковано: 25.03.2019, 9:37

20 березня з нагоди святкування туркменського свята Новруз Байрам, кафедрою хімії, екології та методики їх навчання за участю студентів 45і, 41а груп (куратори Горбатюк Н. М., Валюк В.Ф.) відбулася екскурсія до навчально-виховного центру «Планетарій».

Ми щиро вдячні за надзвичайно цікаву, змістовну, пізнавальну екскурсію доктору педагогічних наук, професору кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Ткаченко Ігор Анатолійович, який ознайомив студентів з моделлю справжнього зоряного неба.

Студентам демонстрували вигляд зоряного неба на різних географічних широтах, «прискорювали час» під час демонстрацій добового обертання небесної сфери, рухів планет, Сонця; моделювали різноманітні поточні астрономічні явища, відзначені, наприклад, в Астрономічному календарі; вчили визначати координати небесних світил.

Бажаємо студентам із Туркменістану любові, здоров`я, благополуччя, миру, радості та успіхів у майбутній професійній діяльності.