Молодь за здоровий спосіб життя

Опубліковано: 28.03.2019, 8:19

В рамка підписаної угоди про допомогу і співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини і КНП Уманська дитяча лікарня для студентів І курсу природничо-географічного факультету була проведена екскурсія-тренінг до «Клініки, дружньої до молоді». На базі КНП Уманська дитяча лікарня з 2007 року функціонує «Клініка, дружня до молоді». Основною метою роботи клініки є профілактика захворювань ВІЛ/СНІДу та формування у молоді іміджу здорової людини.

Даний захід був проведений за ініціативи заступника декана факультету з організаційно-виховної роботи Андрія Максютова та за підтримки директора КНП Уманська дитяча лікарня Олександра Максютова.

Керівник клініки Наталія Круглій, практичний психолог Анна Проценко та Тетяна Шевченко прочитали студентам цікаву лекцію з метою формування здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДу, студентська молодь активно долучилася до обговорення актуальних питань та проблем.

Медичні працівники «Клініки дружньої до молоді» поінформували студентську молодь про можливість отримання конфіденціальної, безкоштовної медичної, психологічної та соціальної допомоги.