Тренінг «Хімічна та екологічна безпека»

Опубліковано: 19.04.2019, 7:50

18 квітня 2019 року на кафедрі хімії, екології та методики їх навчання УДПУ імені Павла Тичини відбувся тренінг «Хімічна та екологічна безпека». Ініціатором такого заходу стали завідувач кафедри, професор Світлана Совгіра; доценти Вікторія Валюк і Наталія Горбатюк; викладачі Вікторія Давискиба та Олена Задорожна.

Захід був спрямований на підвищення у студентів рівня обізнаності з хімічного та екологічного марковання; формування сучасних уявлень щодо правил роботи з хімічними речовинами та побутовими хімікатами; вміння правильно розшифровувати небезпеку (зазначену на етикетках хімічних речовин і препаратів у вигляді марковання).

У тренінгу змагалися дві команди студентів «Протон» та «Екопатруль», знання і уміння яких оцінювало компетентне журі: інженер з охорони праці ‒ Віталій Колісник та інженер з охорони навколишнього природного середовища ‒ Роман Подзерей.

Конкурси передбачали виконання низки завдань на знання хімічного марковання та знаків екологічного марковання, які сигналізують про екологічну сертифікацію продукції. Студенти розгадували кросворди, одягалися на швидкість у спеціальний хімічний одяг та заряджали усіх позитивним настроєм і сміхом.

Такі заходи безперечно сприяють закріпленню знань та професійних компетентностей студентів з хімії та екології.