Упорядкування метеорологічного майданчика

Опубліковано: 19.04.2019, 7:49

Для студентів-географів весняні спостереження за погодою розпочалися з робіт на агробіостанції УДПУ імені Павла Тичини. Точніше було б сказати: не спостереження, а лише підготовка до них. Адже правильно облаштована територія для проведення серйозних досліджень – це важлива запорука вагомого наукового результату.

Під керівництвом доцентів кафедри географії та методики її навчання Олександра Лаврика та Олексія Ситника і лаборанта Яни Грицкової студенти 22 групи здійснили упорядкування ділянки, на якій знаходиться метеорологічний майданчик.

Завдяки спостереженням на метеомайданчику студенти нашого факультету можуть спостерігати за явищами погоди та динамікою природних компонентів (ґрунтів, повітря, води). Метеорологічний майданчик дозволяє майбутнім вчителям географії вести щоденник спостережень за погодою; на практиці знайомитися з спеціалізованими приладами (термометром, барометром, флюгером, гігрометром); будувати графіки температури і хмарності, рози вітрів; вирішувати завдання на визначення вологості, змін температури тощо, а також годувати до захисту курсові та магістерські проекти.