Природничі науки в системі освіти

Опубліковано: 22.04.2019, 12:23

19 квітня на природничо-географічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Природничі науки в системі освіти». Організатором заходу виступила кафедра біології та методики її навчання. У конференції брали участь представники освітніх та наукових закладів України.

Учасники конференції продемонстрували високий рівень доповідей та повідомлень у різних сферах досліджень. Виступи науковців відзначалися актуальністю та орієнтувалися на важливі проблеми біології, географії, екології, хімії та методики їх навчання.

Організатори конференції висловлюють слова вдячності усім учасникам та бажають подальших творчих успіхів та наукових здобутків!