Наука. Освіта. Молодь

Опубліковано: 06.05.2019, 15:18

Наприкінці квітня 2019 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась ХІІ Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих науковців «НАУКА. ОСВІТА. МОЛОДЬ». Студенти нашого факультету взяли активну участь у конференції, зокрема, на пленарному засіданні від природничо-географічного факультету був виступ студентки ІV курсу Рибачок Інни з темою доповіді «Роль природоохоронної роботи у екологічному вихованні молоді».

Виступ на пленарному засіданні студентки 4 курсу Інни Рибачок

Цікавими та змістовно наповненими стали доповіді студентів на секційному засіданні.

Доповідь на секційному засіданні Валерії Норченко

Всі учасники конференції мали можливість: відчути себе у ролі науковця; оприлюднити на високому рівні власні погляди, надбання та висновки; взяти участь в обговоренні своєї проблеми та проблем дослідження інших.

Науковий керівник, канд. пед. наук Олена Задорожна та учасники конференції