Студентське дозвілля першокурсників екологів та хіміків

Опубліковано: 11.10.2019, 11:01

7 жовтня в рамках кураторської години студентами 13, 15, 18, 19 групи (куратори Наталія Душечкіна та Вікторія Давискиба) відвідано планетарій Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. До екскурсії також долучились студенти старшокурсники природничо-географічного факультету, які беруть безпосередню участь у адаптації першокурсників. Студенти змогли ознайомитись з назвами зірок та сузір’їв, побачити їх розташування на зоряному небі, та віртуально побувати у відкритому космосі. Проведена екскурсія залишила в пам’яті студентів приємні і незабутні враження, які ще довго обговорювались студентами. Такі заходи спонукають до об’єднання студентського колективу з дружніми, відкритими та щирими стосунками.