День працівників освіти

Опубліковано: 08.10.2019, 10:31

4 жовтня на природничо-географічному факультеті був організований святковий концерт приурочений до Дня працівника освіти.
Студенти природничо-географічного факультету вітали весь професорсько – викладацький склад та усіх співробітників із їх професійним святом запальними танцями та піснями. Зворушливими та оригінальними пісенними подарунками привітали викладачів студенти Дмитро Кирпа та Анна Щербина.

Щирими словами вдячності за сумлінну працю зверталися до викладачів студенти Софія Курницька та Таміла Оратівська.

Слова привітання також промовили заступник декана з виховної роботи Андрій Максютов та студдекан факультету Анастасія Горбатюк.

Сподіваємося, що таке творче привітання надовго залишиться в пам`яті наших викладачів!