> Регіональна експедиція Середнім Побужжям | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Регіональна експедиція Середнім Побужжям
Опубліковано: 15.10.2019, 12:00

10–12 жовтня 2019 року викладачами кафедри географії та методики її навчання була проведена регіональна експедиція Середнім Побужжям, присвячена пам’яті доцента Ганни Гончаренко.

Під час експедиції було здійснено дослідження долинно-річкових ландшафтів Середнього Побужжя (річки Арбузинка і Мертвовід, Вознесенський район, Миколаївська область).

Вивчаючи сучасний стан господарського комплексу Голованівського району Кіровоградської області, учасники експедиції відвідали ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат», де ознайомилися з особливостями металургійного процесу з виплавки феронікелю.

Досліджуючи об’єкти історико-культурної спадщини регіону, учасники експедиції побували у регіонально-ландшафтному парку «Гранітно-степове Побужжя», унікальністю якого є гранітні скелі, пороги і водоспади з острівцями, гроти та кам’янисті береги Південного Бугу.

Незабутні враження в учасників експедиції залишились від відвідування Музею ракетних військ стратегічного призначення.