> Ліга Сміху | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Ліга Сміху
Опубліковано: 13.12.2019, 11:39

12 грудня у стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбірковий турнір з гумору за Кубок ректора, де прийняли участь вісім студентських команд: «Діти анархії» (факультет української філології), «Frendзона» (факультет соціальної та психологічної освіти), «ALL INКЛЮЗІВ (історичний факультет), «Дєвушкам просто не хватило бабок» (факультет дошкільної та спеціальної освіти), «Солоний шоколад» (факультет іноземних мов), «Мовчки випустили шутку» (природничо-географічний факультет), «10+1» (факультет інженерно-педагогічної освіти), «Династія КаК» (факультет фізики, математики та інформатики і навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти).

Команди веселих та кмітливих УДПУ імені Павла Тичини неодноразово дивували цікавими гумористичними програмами, дотепними жартами, дарували всім нам гарний настрій і заряд оптимізму. Майже на кожному факультеті нашого вищу є команда КВН, яка має своїх шанувальників та пишається здобутками і перемогами.

Команда природничо-географічного факультету виборола почесне ІІ місце, цим самим забезпечивши собі вихід у фінал.
Бажаємо нашим веселим, кмітливим та винахідливим життєвого оптимізму, невичерпної енергії, творчого натхнення і гарного настрою. Нехай сміх допомагає вам долати усі перешкоди!