> Змагання із легкої атлетики | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Змагання із легкої атлетики
Опубліковано: 12.12.2019, 8:01

10 грудня 2019 року у спортивному залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися змагання серед юнаків з легкої атлетики з елементами міні-футболу.

Змагання проводилися з метою патріотичного виховання молоді, визначення рівня фізичної підготовки серед юнаків та дівчат, формування ціннісного ставлення до власного здоровʼя, покращення фізичного розвитку та фізичної підготовки.

Свою гарну фізичну підготовку демонструвала команда природничо-географічного факультету, зайнявши ІІІ почесне місце серед команд університету.

Спортивне свято зібрало сильну, спритну, цілеспрямовану молодь – наше майбутнє, нашу надію!