> Тренінги з підготовки до ЗНО з біології, географії, хімії | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Тренінги з підготовки до ЗНО з біології, географії, хімії
Опубліковано: 23.12.2019, 13:24

20 грудня 2019 року на природничо-географічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулись тренінги з підготовки до ЗНО-2020 з біології, географії, хімії для 28 учнів закладів загальної середньої освіти з Собківського НВК, Новоархангельського НВО №1, Благовіщенського НВК №1, шкіл №№1, 8, НВК №7 м. Умань, студентів Теплицького професійного аграрного ліцею, Агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва.
На початку зустрічі з слухачами тренінгів зустрівся декан природничо-географічного факультету, професор, доктор сільськогосподарських наук Валерій Миколайко.

Тренінги з біології проводила викладач кафедри біології та методики її навчання Тетяна Небикова.
Тренінги з географії проводила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання Оксана Герасименко.
Тренінги з хімії проводив кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії, екології та методик їх навчання Сергій Галушко.