В ДОБРУ ПУТЬ!

Опубліковано: 24.02.2020, 12:28

21 лютого 2020 року на природничо-географічному факультеті відбулася урочиста церемонія випуску магістрів. Усміхнені, святково одягнені, разом із батьками, а дехто вже й з власною родиною, випускники прийшли отримувати омріяні дипломи.

Декан факультету, професор Валерій Миколайко, побажав не відступати перед перешкодами, сміливо домагатися поставлених цілей, не знати зневіри, завжди радіти життю, не забувати своїх друзів і викладачів.

Під час урочистостей багато теплих слів і щирих побажань почули на свою адресу випускники від заступників декана, завідувачів кафедр та викладачів факультету.

Піднесеного настрою присутнім додали яскраві виступи студентської самодіяльності. Виступали як самі випускники, так і студенти молодших курсів.

Вітаємо випускників з закінченням університету, бажаємо високих досягнень у професійній діяльності та успіхів у всіх життєвих починаннях!

Пишаємося нашими випускниками, і з впевненістю відпускаємо їх у цей великий світ!!!