> Пам’яті героів! | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Пам’яті героів!
Опубліковано: 10.03.2020, 12:59

10 березня представники природничо-географічного факультету у складі делегації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вшанували пам’ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, покладанням квіти до пам’ятників, меморіалів та обелісків міста.

У цей день ми із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини.

І нині українці продовжують самовіддано боротися за свободу. Сьогодні, коли на Сході України лунають постріли і гинуть люди, українці, як ніхто, розуміють цінність своєї держави та її суверенітету.

Ми самовіддано боремося за свободу, як колись боролися наші дідусі та бабусі, а відтак – ми переможемо!