> Оголошення | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Опубліковано: 14.05.2020, 9:40

18.05.2020, 19.05.2020 та 20.05.2020 відбудеться конференція із захисту кваліфікаційної роботи здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «Магістр».
Присутність усіх учасників захисту обов’язкова.

Члени комісії:
Браславська Оксана Володимирівна – голова ЕК, доктор педагогічних наук, професор кафедри географії та методики їх навчання.
Миколайко Валерій Павлович – заступник голови ЕК, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри біології та методики її навчання, декан природничо-географічного факультету.
Безлатня Любов Олександрівна – секретар, викладач кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Красноштан Ігор Васильович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання.
Мороз Леся Миколаївна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання.
Бялик Оксана Василівна, доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.
Запорожець Леся Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики їх навчання.
Ситник Олексій Іванович, кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання.
Совгіра Світлана Василівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри хімії, екології та методики їх навчання.
Горбатюк Наталія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хімії, екології та методики їх навчання.

Посилання для входу