> Практика екологів на поливній станції в с. Соколівка | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Практика екологів на поливній станції в с. Соколівка
Опубліковано: 01.10.2020, 11:45

30 вересня під час виробничої практики студенти-екологи мали змогу визначити параметри якості грунту на поливній станції приватно-орендного підприємства «Соколівка» (керівники ‒ викладач Святослав Мандебура, доцент Олександр Мельник). Інженер-технолог підприємства ознайомив студентів із специфікою його роботи, навів приклади схеми крапельного зрошування та показники вологості грунту на ділянці кукурудзи.

Здобувачі вищої освіти за ОП «Екологія» вивчали будову, принципи роботи тензіометра, схему та норми поливу для суглинистого грунту. Такі уміння та навички є основою фахової компетентності екологів для майбутньої професійної діяльності.