> Практика хіміків на дослідній станції тютюнництва НАН України | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Практика хіміків на дослідній станції тютюнництва НАН України
Опубліковано: 02.10.2020, 11:49

1 жовтня згідно плану проходження хімічно-біологічної практики студентами 4 курсу ОП «Середня освіта. Хімія» організовано екскурсію на дослідну станцію тютюнництва НАН України (керівники: викладач Роман Подзерей, доцент Володимир Вітенко).

Із роботою станції студентів ознайомив заступник директора Сергій Труш, який розповів про випробовування нових 600 гібридів цукрового буряка, 6 сортів тютюну, потенційні можливості використання різних сортів сорго та міскантуса в якості енергетичних культур.

Особливу зацікавленість у студентів викликала розповідь про технологію вирощування міскантуса та сорго, як перспективних енергетичних рослин, що дасть змогу зберегти велику кількість лісових масивів України.

Крім того, студентів-хіміків ознайомили із процесами застосування хімічних добрив при вирощуванні вищезазначених культур.