> Екскурсія студентів до лабораторії мікроклонального розмноження | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Екскурсія студентів до лабораторії мікроклонального розмноження
Опубліковано: 07.10.2020, 8:07

Під час проходження біолого-хімічної навчальної практики студенти 4 курсу ОП «Середня освіта. Біологія. Хімія», «Середня освіта. Біологія. Психологія» та «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини.Психологія» відвідали лабораторію мікроклонального розмноження рослин НДП «Софіївка» НАН України.

Студенти ознайомилися з основними напрямками роботи лабораторії, особливостями розмноження in vitro, специфікою роботи стерильного боксу де відбувається введення рослинного матеріалу на живильні середовища. Також побачили культуральні кімнати де в пробірках ростуть та розвиваються рослини; адаптаційне приміщення в якому проводиться адаптація рослин до природного середовища (ex vitro).