Географи в туристичних акціях міста Умані

Опубліковано: 20.10.2013, 15:56

У рамках угоди про співпрацю зі станцією юних туристів міста Умані в жовтні 2013 року студенти-географи 42 і 43 груп природничо-географічного факультету під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Браславської Оксани Володимирівни взяли участь у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та у проведенні міського Зльоту, присвяченого Всесвітньому дню туризму.

Конкурс «Зав’язування туристичних вузлів»

Конкурс «Рух по жердинах»

У ході змагань студенти нашого факультету виконували обов’язки суддів, надавали консультації, здобували неоціненний педагогічний досвід організатора краєзнавчо-туристичної роботи. Серед конкурсів, які найбільше сподобалися учням були «Розведення вогнища», «Встановлення палатки», «Надання першої медичної допомоги», «Зав’язування туристичних вузлів».

Конкурс «Встановлення палатки»

Відзнака студентів-географів
42 і 43 груп природничо-географічного факультету

Міська адміністрація високо оцінила рівень підготовки студентів-географів природничо-географічного факультету до проведення заходів і нагородила почесною відзнакою.