> Екскурсія до Львова | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Екскурсія до Львова
Опубліковано: 05.11.2013, 11:43

3-5 листопада студенти 43 групи природничо-географічного факультету, згідно плану виховної роботи здійснили екскурсію під керівництвом доцента кафедри загального землезнавства та геології В.П. Миколайка по історичним місцям м. Львова.

Вони ознайомились із визначними пам’ятниками культури і архітектури: Львівським театром опери та балету імені Соломії Крушельницької, пам’ятниками українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівською “статуєю свободи”, греко-католицькою церквою Преображення Господнього, Вірменським собором Успіння Пресвятої Богородиці, Домініканським костелом, пам’ятником художнику-жебраку Епіфанію Дровняку. Здійснили екскурсію на площу Ринок – центральну площу міста, яка з давніх-давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань, почули дивовижну історію про львівську ратушу і про винахідника першої пошти Роберто Бандінеллі та смерть Івана Підкови.

По справжньому студентів вразили Латинський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці – єдина пам’ятка готики у Львові та каплиця Боїмів зі скульптурою Ісуса Христа Скорботного; Успенська православна церква, в якій було висвячено Петра Могилу; залишки середньовічних мурів, які охороняли місто; старий єврейський квартал, багато цікавих кав’ярень та заміський комплекс Бернардинського монастиря, пам’ятник засновнику міста Данилу Галицькому, найстаріший готель, перший львівський хмарочос.

Поїздка дала змогу зробити черговий крок до формування міцного і дружнього студентського колективу