> З наступаючим 2014 роком!!! | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

З наступаючим 2014 роком!!!
Опубліковано: 25.12.2013, 12:19

Ось і завершився 2013 рік. Все, що ми пережили в ньому, вже стає нашим минулим. То ж у минулому і всі наші негаразди і проблеми.
Ми багато пережили, багато працювали, знаходили нестандартні шляхи із складних ситуацій. Рік, що минув, збагатив нас новим безцінним досвідом, згуртував і дав нам можливість переконатись у власних силах, впевнено дивитися у майбутнє.
З наближенням улюблених зимових свят серце переповнюється приємним теплом. Цим теплом хочеться поділитись з друзями, колегами, зігріти всіх, хто цього потребує. Усім нашим викладачам і студентам щиро бажаємо – нехай новий 2014 рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
Новорічні свята родом з дитинства, це завжди щось надзвичайно чарівне! Ми дивимося на те, що встигли – і мріємо! Мріємо із найпрекраснішими надіями і сподіваннями на краще! Ми бажаємо всього найкращого, про яке ви мрієте сьогодні! Ми бажаємо вам побачити дорогу до нього і мати багато позитивної енергії, щоб іти цією дорогою щодня, зустрічаючи мудрих і щирих людей, залучаючись до цікавих і різноманітних подій, створюючи щось своє, сяюче, добре!
Нехай Новий рік принесе у Ваші оселі щастя, добробут і радість, а світле Різдво Христове наповнить серця миром, добром та любов’ю. Щастя Вам, Віри в себе та успіхів у роботі.
Деканат природничо-географічного факультету
[audio:Zoryana_Novorichna.mp3]