Опубліковано: 01.03.2014, 15:11

21 січня за ініціативи деканату природничо-географічного факультету та відділу по роботі з іноземними студентами,  під  керівництвом  заступника  декана  з навчальної  роботи  Валюк В. Ф. та відповідального за роботу з іноземними студентами Максютова А.О. була організована екскурсія до Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», де відбулося відкриття експозиції «Перша Світова – війна, що змінила світ».

Проведення експозиції відбувається з нагоди відзначення у 2014 році 100-річниці початку Першої Світової війни. Широкому загалу представлені фотоматеріали з відкритих веб-ресурсів, а також артефакти тих часів з приватних колекцій Лідобардова І.А., Клещара Г.А., Риндюка В.В.

Захід пройшов у вигляді цікавої мультимедійної екскурсії зі студентами, на якій завідувач науково-дослідним сектором Сорокіна Людмила Вікторівна поділилася цікавими фактами про історію війни.