> Дослідження машинобудівної галузі Умані | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Дослідження машинобудівної галузі Умані
Опубліковано: 19.10.2015, 12:51

Одним із завдань комплексної фахової практики з Регіональної економічної і соціальної географії та Краєзнавства і туризму є дослідження підприємств машинобудування. З цією метою студентами IV курсу спеціальності «Географія» під керівництвом викладача Кугай М.С. було відвідано одне з провідних підприємств Умані – ПАТ “Завод “Мегомметр”. За технологічним принципом завод вимірювальних приладів “Мегомметр” має всі види переробок властиві приладобудівному підприємству, від розробки виробів до їх остаточного випуску.

1

Курдибас С.Г. – замісник начальника технічного відділу ознайомила студентів з виробничою сферою місцевого підприємства, принципами розміщення, організацією та структурою виробництва, з умовами та особливістю праці людей, з заходами по збереженню навколишнього середовища, технологіями і спеціалізацією підприємства.

2

ВАТ “Уманський завод “Мегомметр”є основним виробником на пострадянському просторі засобiв вимiрювальної техніки (мегомметри, ампери, мiкроампери, вимiрювачi струму, короткого замикання опору заземлення, iзоляцiї).

3

 Завод “Мегомметр” був постійним учасником ВДНХ, і сьогодні ВАТ “Уманський завод “Мегомметр” бере участь в міжнародних виставках, які проходять як в Україні, так і за рубежем. Прилади електровимірювань підприємства були відмічені однією золотою, однією срібною і трьома бронзовими медалями.

4

Прилади електровимірювань, вимірювальні трансформатори струму які виготовляє завод, високого класу точності, мають великий попит не тільки в нашій країні, але і за її межами. До 1991 року виробу з товарним знаком підприємства поставлялися більш ніж в 40 країн світу.

В даний час ВАТ “Мегомметр” – це сучасне промислове підприємство з виробництва вимірювальних приладів, яке останніми роками значно змінило і розширило номенклатуру приладів, що випускалися.

По спiввiдношенню “цiна – якiсть” продукція пiдприємства стоїть на одному рiвнi зi свiтовими виробниками.

5

Студентсько–викладацький актив природничо-географічного факультету вдячні керівництву ПАТ «Мегометр» за надану нам можливість відвідувати підприємство під час фахової практики з географії. Бажаємо колективу підприємства подолати всі труднощі перехідного періоду і надалі залишатися провідним підприємством у своїй сфері не тільки на пострадянському економічному просторі а й на світовому.

6


Наверх