ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Участь екологів у національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

Опубліковано: 12.11.2015, 10:43

10-11 листопада у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) відбувся екологічний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» з проблем утилізації та переробки відходів. Екологи факультету (професор Совгіра С.В., аспірант Душечкіна Н.Ю.) взяли участь у всіх заходах форуму.
Учасників форуму вітали в.о. Міністра екології та природних ресурсів України Курикін Сергій Іванович, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Недава Олег Анатолійович, старший Програми розвитку ООН в Україні Волков Сергій Сергійович, голова Всеукраїнської екологічної ліги, голова Національної екологічної ради України Тимочко Тетяна Валентинівна, представники центральних і регіональних зацікавлених організацій.
Під час форуму піднімалися проблеми: реформування системи поводження з відходами в умовах децентралізації влади в Україні, особливості поводження з медичними та фармацевтичними відходами в Україні, запровадження комбінованої організаційно-економічної системи у сфері поводження з відходами кінцевого споживання продукції, законодавче врегулювання перероблення твердих побутових відходів в Україні та багато інших питань.
Крім того учасники форуму мали можливість відвідати тематичні виставки: «Комунтех», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «Екологія підприємства».
123456


Наверх