ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


З думкою про учня

Опубліковано: 19.07.2013, 9:38

В період літніх канікул на базі Уманського навчально-виховного комплексу – педагогічного ліцею для дітей оздоровчого табору «Ерудит» було відкрито літню школу, за програмою якої викладачами природничо-географічного факультету Містрюковою Л.М., Грабовської С.Л., Кугай М.С. та Дрозденко Г.М., проводились заняття з географії та біології.

Викладачі Містрюкова Л.М. та Грабовська С.Л. розповідали дітям про фауну безхребетних і хребетних тварин, що характерні для Черкаського краю. Учні з захопленням розглядали колекції жуків та метеликів, які під час польових практик зібрали студенти факультету.

Знайомство викладачів зоологів з учнями табору «Ерудит»

Під час занять з ботаніки Дрозденко Г.М., ознайомила дітей з різноманітністю рослинного світу, який нас оточує. Діти із цікавістю вивчали рослини занесені до Червоної книги України, досліджували гербарій і колекції мохів.

Для найменших учнів найулюбленішою справою були рухливі ігри та забави, а для старших розв’язування ребусів, кросвордів та загадок на природничу тематику.

Тема уроку «Рослини, що нас оточують»

Урок присвячений особливостям будови квіткових рослин

На заняттях з географії Кугай М.С., в цікавій ігровій формі проводила “заочні подорожі ” – по меридіану, континентах, країнах, щоб відкрити дітям живу таємницю кожного куточка планети, викликати бажання пізнати світ, навчити бути поетом і дослідником.

Робота з картою світу на закріплення вивченого матеріалу

Учні розгадують загадки географічного спрямування

В літній школі були створені невичерпні можливості для розвитку творчого потенціалу дітей, задоволення їх особистих інтересів у процесі ігор, розваг та вільному виборі занять до душі.

Саме завдяки злагодженій та чіткій роботі адміністрації Уманського навчально-виховного комплексу-педагогічного ліцею та викладачів природничо-географічного факультету вдалося забезпечити цікавий, змістовний, активний та корисний відпочинок вихованців позашкілля.

Бажаємо всім гарного настрою,
приємних відпусток, сяючих посмішок
та здійснення найзаповітніших мрій.
І до нових спільних проектів!


Наверх