> Освітньо-пізнавальна екскурсія для студентів пгф | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Освітньо-пізнавальна екскурсія для студентів пгф
Опубліковано: 18.10.2017, 16:23

6 жовтня 2017 року студенти 21-а групи природничо-географічного факультету за ініціативи куратора, старшого викладача кафедри біології та методики її навчання Андрієнко О.Д. здійснили освітньо-пізнавальну екскурсію до Жашківського кінноспортивного комплексу «PARADE ALLURE».

Жашківський кінний завод був заснований в 1999 році. Спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід.

Площа заводу становить 317 га: 200 га пасовищ; 100 га сінокосу; база, що займає 17 га. На території заводу є 2 стайні денникового типу, призначені для 60 маток; 2 стайні загального типу для вирощування молодняку; спортивна стайня на 80 денників; злучний манеж; стайня для жеребців-виробників; «воділка» для коней (працює в семи різних режимах); критий манеж; сучасний лазарет та лабораторія для штучного осіменіння.

Все це забезпечує повноцінний розвиток коней цілий рік. 95% маточного поголів’я — це еліт клас, більшість з якого премійовано в Німеччині. Крім безпосередньо розведення, завод активно інвестує у кінний спорт, основою для якого є Жашківська кінноспортивна школа.

Екскурсія викликала тільки позитивні емоції, фотографувалися, дискутували про породи коней, враховуючи, що Туркменістан славиться ахалкетинцями, смакували українськими стравами, до речі борщ студенти із Туркменістану смакували вперше.

Спілкування з благородними і граціозним тваринам, єднання з ним, дарує відчуття внутрішньої гармонії і заряд позитивної енергії.


Наверх