ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Всесвіт розкрив свої таємниці студентам факультету

Опубліковано: 23.11.2017, 15:59

Студенти із Туркменістану є невід’ємною складовою великої студентської родини нашого університету. Із вступом до закладу вищої освіти, перед ними постає низка проблем, пов’язаних із недостатньою психологічною готовністю до нових умов навчання і життя. Тому, важливою передумовою їх активної та ефективної навчальної діяльності є адаптація до мовного, соціального та культурного середовища.
21 листопада, за ініціативи кураторів академічних груп 11а і 21а викладачів кафедри біології та методики її навчання Олени Андрієнко та Вікторії Берчак, студенти-іноземці відвідали навчально-методичний центр «Планетарій» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Співробітники планетарію, доцент кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Ігор Ткаченко і лаборант Олександр Підгорний, демонстрували студентам вигляд зоряного неба на різних географічних широтах, імітували добове обертання небесної сфери, рухи планет і Сонця, моделювали різноманітні астрономічні явища, вчили студентів орієнтуватися на уявній небесній сфері, знаходити зодіакальні сузір’я, розповіли захоплюючі легенди про кожне із них.

Результатом екскурсії є позитивні відгуки студентів про роботу навчально-методичного центру «Планетарій», здобуті нові знання, отримані гарні враження, позитивний настрій та налагоджена дружня атмосфера в студентському колективі.


Наверх