> Семінар-практикум для вчителів географії міста Умані | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Семінар-практикум для вчителів географії міста Умані
Опубліковано: 12.02.2018, 12:36

9 лютого 2018 року викладачі кафедри географії та методики її навчання взяли участь у роботі семінару-практикуму для вчителів географії закладів загальної середньої освіти міста Умані, який відбувся на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 – дошкільний навчальний заклад».
Тема: «Компетентнісний підхід в організації навчально-виховного процесу з географії».

Мета семінару: удосконалювати методику формування предметних компетентностей на уроках географії та позаурочний час.
Програма семінару виявилась дуже насиченою. З вітальним словом до учасників заходу звернулися методист з навчально-виховної роботи Тетяна Миколаївна Плющ та керівник методичного об’єднання вчителів географії, Наталія Йосипівна Латуринська. Директор НВК № 6, Світлана Вікторівна Надєіна, познайомила всіх із історією закладу, наголосивши на тому, що школу було засновано ще у 1818 році і це – один із найстаріших навчальних закладів міста Умані, а також учительським складом та перспективами на майбутнє.

Учитель географії та біології НВК № 6, Наталія Володимирівна Потапенко, провела урок з географії у 6-у класі на тему: «Погода».
Ірина Олександрівна Черниченко, учитель географії НВК – міська гімназія, презентувала майстер-клас «Формування географічної компетентності учнів».
До участі у семінарі була запрошена Наталія Вікторівна Піковець, викладач КНЗ «УГПК ім. Т.Г. Шевченка», яка провела корпоративну гру на тему: «Формування в учнів навичок взаємодії та розумного користування фінансами».
Про формування наукової компетентності з питань антропогенного ландшафтознавства виступила кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання Ірина Віталіївна Кравцова.
Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні. Методист з навчально-виховної роботи, Тетяна Миколаївна Плющ, підвела підсумки роботи та подякувала всім за продуктивну працю!


Наверх